You are here: Home
Δραστηριότητες
Συμμετοχή Παγκυπρίου Συνδέσμου Βιοκαλλιεργητών Κύπρου, στο φεστιβάλ της Green Dot Λεμεσού
![](/media/system/images/arrow.png)
![](/media/system/images/arrow.png)
Το Σάββατο 12 Οκτωβρίου 2019, στο Μώλο της Λεμεσού, πραγματοποιήθηκε το φεστιβάλ Περιβάλλοντος και Ανακύκλωσης, από την Green Dot Cyprus. Ο σύνδεσμος μας συμμετείχε δυναμικά στην εκδήλωση με 1 περίπτερο, δείχνοντας για ακόμη φορά ότι στέκεται αρωγός σε οποιεσδήποτε προσπάθειες που έχουν ως στόχο να βοηθήσουν στην προστασία του περιβάλλοντος.
Φωτογραφίες απο το φεστιβάλ :